نرم افزار حسابداری بالیس

نرم افزار حسابداری بالیس، یکی از نرم افزارهای حرفه‌ای در زمینه مدیریت کسب و کار است که با داشتن مجموعه ای از نرم افزارهای یکپارچه و مدیریت چندین کسب و کار به صورت همزمان، انتخاب بسیار مناسبی برای هر کسب و کاری می باشد.

به گزارش سایت مدارس، بنابر اعلام بالیس، در سال های گذشته، نرم افزار های بسیاری با امکانات خاص برای کسب و کارها وجود داشت که فارغ از امکانات مختلفی که هر کدام داشتند، همگی در به روز رسانی نرم افزار و بررسی آرشیو سال های گذشته با مشکل مواجه بودند. چرا که معمولا حسابداران برنامه حسابداری را در سیستم کامپیوتری محل شرکت نصب می کردند و اگر در خارج از محیط کاری نیازی به استفاده از آن داشتند با مشکلات زیادی مواجه می شدند.

نرم افزار های حسابداری تحت وب و از جمله آنها نرم افزار بالیس یا به اصطلاح سیستم های حسابداری آنلاین که امروز در تمام دنیا مورد استفاده اکثر کسب و کارها قرار گرفته اند برای برطرف کردن همین مشکل بوجود آمده اند.

یک نرم افزار حسابداری تحت وب در واقع یک سیستم پیشرفته و درعین حال ساده است که در قالب یک نرم افزار و بصورت تحت وب به کاربران ارائه می‌شود. هم اکنون کاربران بالیس تنها از طریق مراجعه به وب سایت www.balis.ir و بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای با دانلود نرم افزار حسابداری و نصب بالیس بر روی سیستم خود می‌توانند عملیات حسابداری کسب و کار خود را در هر مکان، هر زمان و با هر دستگاهی مدیریت کنند.

یک نرم افزار حسابداری رایگان تحت وب در واقع یک سیستم پیشرفته است که در قالب یک وب سایت و بصورت آنلاین و رایگان به کاربران ارائه می شود.

داشتن پلن رایگان، قیمت بسیار پایین تر، تحت وب بودن، طراحی مدرن و کاربر پسند، نصب آسان، مدیریت چندین کسب و کار به صورت همزمان، قابل نصب و استفاده تحت شبکه داخلی، حجم کم، عدم نیاز به سیستم قوی برای استفاده، سطح دسترسی پیشرفته، قابلیت آپدیت با یک کلیک، دسترسی چندین کاربر همزمان، لاگ شدن تمام فعالیت ها، کدینگ حسابداری داینامیک با قابلیت وارد کردن کدینگ سایر نرم افزارها و … از جمله ویژگی های نرم افزار حسابداری آنلاین بالیس می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *